Reglamin

Drodzy goście! Witamy serdecznie w naszym gospodarstwie agroturystycznym. Prosimy o zapoznanie się z kilkoma zasadami panującymi w naszym obiekcie. Życzymy miłego i komfortowego wypoczynku.

Postanowienia regulaminu

 1. Przedmiotem wynajmu jest obiekt SIMONKA na dany okres czasowy, określony przez wynajmującego.
 2. Rezerwacje dokonujemy przez uzgodnienia telefoniczne i wpłacenie zaliczki na konto wskazane na stronie www.domeksimonka.pl w zakładce kontakt. Zaliczka przepada w wyniku odwołania rezerwacji, a zwracana w całości, gdy z winy obiektu nie dojdzie do realizacji usług.
 3. Cena wynajmowanego obiektu obejmuje: zakwaterowanie, pościel, ręczniki, korzystanie z wyposażenia w domu i ogrodzie oraz placu zabaw, ogrzewanie, energię elektryczną, drewna na ognisko lub do kominka (węgiel na grill we własnym zakresie), korzystanie z basenu, rowerów, trampoliny.
 4. Gość zaraz po przyjeździe do obiektu obowiązany jest uiścić opłatę za cały pobyt.
 5. Cena nie obejmuje wyżywienia w trakcie pobytu (można dokupić), dojazdu do obiektu.
 6. We wszystkich naszych obiektach zabrania się palenia tytoniu! Palić można jedynie na balkonach lub tarasach, ogrodach, gdzie przygotowane są popielniczki.
 7. Obiekt nie gwarantuje strzeżonego parkingu.
 8. W obiekcie nie ma doby hotelowej, pobyty elastyczne, przyjazd i wyjazd ustalane miedzy gościem a właścicielem.
 9. Korzystanie z basenu, trampoliny, rowerów, ognisk, placu zabaw , huśtawek na własną odpowiedzialność, a dzieci pod nadzorem dorosłych. Za wypadki spowodowane nieumiejętnym korzystaniem z w/w atrakcji właściciel obiektu nie ponosi odpowiedzialności.
 10. Zwierzęta akceptowane tylko po uprzednim uzgodnieniu z właścicielem obiektu. Gość przywożący ze sobą psa lub inne zwierzę domowe zobowiązany jest zachować wszelkie środki bezpieczeństwa aby zwierzę nie zagrażało innym. Wszelkie szkody zrobione przez zwierzę ponosi właściciel lub osoba zajmująca się.
 11. Zabrania się głośnego słuchania muzyki i hałasowania, które mogą przeszkadzać sąsiadom zwłaszcza po godzinie 22.00. Właściciele w takim przypadku mogą wyprosić z obiektu, a w skrajnych przypadkach wezwać policje. Szanowni Goście!!! Nasze obiekty służą wyłącznie do odpoczynku i relaksu. Na huczne imprezy, głośne, muzyczne i alkoholowe prosimy o wynajęcie innego obiektu przeznaczonego do tego celu.
 12. Prosimy o zachowanie porządku w obiekcie jak i w ogrodzie, dbajmy o środowisko, dlatego śmieci wrzucajmy do koszów.
 13. W domku z kominkiem prosimy o umiejętne i rozsądne palenie oraz nie zostawienie otwartej szyby kominkowej pod żadnym pozorem, grozi to zaczadzeniem i pożarem!!!
 14. Wszelkie szkody i zniszczenia wynikające z niewłaściwego korzystania pokrywa wynajmujący.
 15. Przed wyjazdem właściciel może sprawdzić stan pozostawionego obiektu.
 16. W przypadku sił wyższych niezależnych od właścicieli obiektu takich jak: wichury, przerwy w dostawie prądu, brak wody, zasypanie, oblodzenie, uniemożliwienie dojazdu przez śnieżyce, będziemy dokonywać wszelkich starań, aby usunąć ewentualne niedogodności, na które nie mamy wpływu. Obiekt położony jest wysoko w górach, droga odśnieżana i sypana, mimo to w zimie należy zaopatrzyć się w łańcuchy lub samochód z czterema napędami. W razie kłopotów z dojazdem pomożemy lub wywieziemy na miejsce.
 17. Wpłata zaliczki na konto jest równoznaczna z akceptacją regulaminu.